Szkolenie Aktywistów Prozwierzecych Warszawa 2007

Szkolenie Aktywistów Prozwierzecych Warszawa 2007


  • Index
  •  » Offtop
  •  » 100% patrDioci 100% antynazi - Oi!

#1 2008-06-09 01:16:17

melanrz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-09

100% patrDioci 100% antynazi - Oi!

100% patrDioci  100% antynazi - Oi!

w kazdym z nas powinien byc patriotyzm... Dlatego zmienianie mi ze slowia patrioci na patrDioci moi zdaniem  jest troche nie na miejscu i jesli nie jestes patriota, to powiedz mi kim jestes... nie czujesz zadnej wiezi z krajem w ktorym sie wychowales....? Z reszta.... gdzie ta tolerancja o ktora walczysz.....? Jesli ktos jest patriota/famisinsta,/rasista/nazista/gejem/... to prawde mowiac walczac o tolerancyjnosc powinienes stac sie najpierw tolerancyjny

To dla osoby, ktora mi podpis zmienila....



Moze troche przesadzilem, ale moim zdaniem prawde napisalem...  Jesli kltos krzyczy hasla typu tolerancja, to niech bedzie tolerancyjny.... i tak jak naziol krzyczy sieg hail i dostaje za to po papie, tak anarchole krzycza tolerancja, a nie toleruja rasizmu, czyli tolerancyjni nie sa...  moim zdaniem kazdy powinien ukierunkowac sie bardziej, a nie krzyczec jakies powielane schematy... bo tolerancyjnosc to tolerancyjnosc w 100%


Dlatego ja mowie, ze ja tolerancyjny nie jestem...
Oi! S.H.A.R.P!

Ostatnio edytowany przez melanrz (2008-06-09 01:19:24)


100% patrioci  100% antynazi - Oi!
                       /\
                        l
                        l
http://szkolenie2007.pun.pl/viewtopic.php?pid=908#p908

Offline

 

#2 2008-06-09 11:21:41

Pawel

Administrator

2011881
Zarejestrowany: 2007-07-09
WWW

Re: 100% patrDioci 100% antynazi - Oi!

Wojtek, ja sobie jaja robię z tym podpisem. bardziej żeby pośmiać się z Ciebie niż z patriotyzmu. Tak samo jak śmiałem się z Justyny, zmieniając jej avatar (przy okazji sam podsuwałeś mi pomysły).
Co do patriotyzmu to powiem tak: nie wiem czy jestem patriotą. miłość do własnego kraju? może i tu się urodziłem ale przede wszystkim urodziłem się na świecie a polska dla mnie to tylko region. owszem lubię ten region ale żeby zaraz biegać z flagą polski na ramieniu? lekka przesada.

Jeśli chodzi o tolerancję to już nie raz było powiedziane że "nie ma tolerancji dla nietolerancji". I tak uważam. Dla rasizmu, nazizmu, totalitaryzmu, gatunkowizmu, antysemityzmu i innych gówien które wyrządzają komuś krzywdę nie powinno być tolerancji.

Co do poglądów to teraz dla mnie najbardziej się liczą prawa zwierząt. kiedyś może bardziej anarchizm teraz już mniej. chociaż nie mówię że w ogóle nie.

BTW. Wojtek, wiem że tu na pewno wejdziesz. Więc 20 czerwca widzę Cię w Warszawie, będziemy świętować urodziny Sylwii, które miała w sobotę.


Słowa nic nie znaczą
Działanie jest wszystkim


http://www.spreadfirefox.com/files/images/affiliates_banners/468x60_dday_pl.png

Offline

 

#3 2008-06-09 14:39:19

xJUSSSTINEx

Użytkownik

1449473
Zarejestrowany: 2007-07-31

Re: 100% patrDioci 100% antynazi - Oi!

hahaha o nie mogę! Paweł zły człowieku to ty zrobiłeś?? Myślałam, że Wojtek zmądrzał (bez obrazy oczywiście)

Offline

 
  • Index
  •  » Offtop
  •  » 100% patrDioci 100% antynazi - Oi!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mbm-transport-vs.pun.pl www.l2lh.pun.pl www.rpgseriale.pun.pl www.freeheadshotteam.pun.pl www.figodesign.pun.pl